Багаторівнева натяжна стеля -

Багаторівнева натяжна стеля

Не кожному подобається проста натяжна стеля. Багатьох цікавлять складні конструкції, які підкреслюють особливість інтер’єру. Декілька полотен з ПВХ, встановлених на різних рівнях, називаються багаторівневі натяжні стелі. Ціна в Сумах нижче вдвічі, ніж ціна подібної конструкції з гіпсокартону. Встановлюється у 2-3 рази швидше, а їх монтаж відбувається без пилу, шуму, обробки поверхні.

Чому варто звернути увагу на багаторівневі натяжні стелі?

Натяжна стеля дозволяє втілити будь-який дизайнерський задум або придумати оригінальний проект самостійно. Потрібно тільки провести виміри та вибрати кольори, які гармонійно виглядатимуть з меблями та декором.

Багаторівневі натяжні стелі встановлюються так само, як і проста однорівнева конструкція. У місцях переходу, з обох боків, фіксуються металеві профілі. Полотно натягують по всьому периметру та закріплюють. Весь процес займає не більше 1-2 днів. Тривалість безпосередньо залежить від складності конструкції.

Натяжна стеля в Сумах має такі переваги:

 • завдяки водостійкості забезпечує захист від затоплень;
 • не деформується під вагою до 100 кг на м2;
 • можна комбінувати різні фактури та кольори;
 • відрізняється простотою догляду;
 • можливий частковий демонтаж для ремонту світильників, проведення та ін.

І це далеко не повний перелік переваг. Натяжні стелі в Сумах переважно використовують для зонування простору. Установка двох-трьох рівнів дозволяє відокремити робочу зону від спальні. Таке рішення є актуальним для квартир-студій, де в одній кімнаті потрібно функціонально розподілити простір і розставити акценти.

Багаторівнева конструкція передбачає використання як різних кольорів, так і фактур. Стеля глянець може поєднуватися з матовим або сатиновим. Для одного з рівнів можна використовувати малюнок або фотодрук.

Багаторівнева натяжна стеля комбінується з різним підсвічуванням. На одному рівні може бути встановлена ​​світлодіодна стрічка, на іншому – точкове освітлення або масивна люстра. Багаторівнева конструкція дозволяє розширити простір маленьких кімнат. У великих приміщеннях, де висока стеля, таким чином можна знизити рівень.

Глянцева, матова натяжна стеля приховує всі нерівності та похибки основи. Під полотном можна сховати вентиляцію, труби, проводку. ПВХ плівка має теплоізолюючі та звукоізолюючі властивості. Поліпшити ефект можна, додатково встановивши спеціальні матеріали. При цьому ніхто не здогадається, що приховано під поверхнею.

Громіздкі гіпсокартонні конструкції поступово витіснили багаторівневі натяжні стелі. Ціна у Сумах стала однією з основних причин їхньої популярності. Розрахунок вартості натяжних стель дозволяє підібрати економний варіант для будь-якого приміщення. Доступна ціна можлива завдяки сучасним технологіям виготовлення. Вартість знижує простий монтаж, який не вимагає використання великої кількості дорогих будівельних матеріалів.

Після установки конструкції не потрібно кожні 3-5 років робити ремонт та перефарбовувати поверхню. Колір не вигоряє, не втрачає яскравості. Антистатична поверхня не притягує пилу. Будь-які забруднення легко прибрати простою водою. Для підтримання чистоти стелі достатньо мити поверхню.

У яких приміщеннях можливе встановлення багаторівневих стель?

Немає таких кімнат, де неможливо встановити натяжні стелі. Суми та інші міста давно оцінили переваги такого рішення, тому використовують багаторівневі конструкції:

 • у приватних будинках, квартирах;
 • в офісах;
 • у ресторанах та кафе;
 • у спортзалах;
 • в магазинах.

ПВХ плівка відрізняється великим запасом міцності. Вона витримує підвищену вологість, високі та низькі температури, тому підходить для кухні та ванної кімнати.

Натяжна стеля, ціна якої низька, можна встановлювати у кожній кімнаті. Дозволяє надати дизайну ексклюзивності, зробивши унікальне оформлення. Кожен проект, по суті, є авторською роботою, яка не має повторень. Натяжна стеля дозволяє розмістити два варіанти підсвічування: яскраве основне освітлення та приглушене вечірнє світло.

Стильна стеля, яка прикрасить ваш інтер’єр

Єдиний варіант обробки, який не потребує періодичного ремонту та зберігається в початковому вигляді – це натяжна стеля. Ціна вигідно поєднується з іншими перевагами:

 • довговічність;
 • актуальність;
 • практичність.

ПВХ плівка дозволяє один раз зробити ремонт у Сумах та не переробляти його через 5-10 років. Для установки використовуються тільки актуальні стильні комбінації, які виглядатимуть доречно через довгі роки. Якщо за кілька років захочеться оновити інтер’єр, достатньо поставити нові меблі та декор, щоб кімната заграла новими фарбами. Стеля – постійний елемент ансамблю, який гармонійно впишеться у будь-яку концепцію.

Наші роботи -

Багаторівнева натяжна стеля
Ціна: від 400 грн/м²
Замов стелю з персональною знижкою 5%*  *Акція діє до 04.07.2022