Фактурна натяжна стеля -

Фактурна натяжна стеля

Зробити дизайн цікавим можна, використовуючи фактурну натяжну стелю. Суми вже давно оцінили оригінальність такого рішення. З її допомогою можна імітувати поверхню натурального каменю, мармуру, оксамиту, венеціанської штукатурки та інших оздоблювальних матеріалів. Монтаж проводиться швидко, без пилу та будівельного сміття. Чи це не принади сучасного ремонту?

Переваги фактурного полотна

Фактурна натяжна стеля поступово відбиває світло і на ній відсутні відблиски. Таке рішення дозволяє правильно розставити акценти у дизайні. Стеля не набридає з часом, на відміну інших варіантів оформлення. Для тих, хто не любить глянець, підходять саме такі натяжні стелі. Суми можуть використовувати таку стелю як альтернативу фотодруку та простому однотонному полотну.

Покриття виготовляється з ПВХ плівки, а для отримання фактури використовується поліхлорвінілове напилення. ПВХ основа чудово тримає малюнок, тому вам не потрібно переживати.

Натяжна стеля має такі переваги:

 • еластичність;
 • міцність;
 • водостійкість;
 • довговічність;
 • практичність;
 • вогнетривкість.

Фактура такої стелі дозволяє змінити пропорції кімнати, досягнувши незвичайних зорових ефектів. Натяжні стелі приховують недоліки приміщення, що є однією з найвагоміших переваг. Вибрана фактура може збігатися з меблями, декором або бути самостійним елементом інтер’єру. Такі стелі створюють основний акцент, але при цьому не привертає зайвої уваги, виглядають органічно та стильно, наголошуючи на статусі житла.

Стеля може мати будь-який колір і, навіть, імітувати різні матеріали. Наш великий вибір дозволить вам знайти варіант для конкретного приміщення з огляду на всі особливості ін’єру. Найчастіше ремонт у Сумах роблять із використанням полотна, яке схоже на декоративну штукатурку чи певну текстуру.

Міцність та еластичність роблять фактурну натяжну стелю стійкою до механічного впливу. Наприклад, її непросто зашкодити пробкою від шампанського. Така стеля витримує великий вантаж, а його максимальне навантаження становить до 100 кг на м2! Якщо ви живете поруч із сусідами, в яких ніколи не можете бути певні, то не турбуйтесь. У разі підтоплення вода через поверхню таких стель не просочується. Полотно під вантажем лише опускається, і повертається на місце після спуску води.

Розрахунок вартості натяжних стель дозволяє переконатися, що таке рішення є одним із найекономічніших для ремонту. Не потрібно великої кількості будівельних матеріалів, а за часом це триватиме не більше 5 годин. Майстри зможуть встановити вам фактурну або глянцеву натяжну стелю. Ціна у Сумах нижча, ніж вартість побілки та встановлення гіпсокартонних конструкцій.

Який матеріал використовується для виготовлення натяжних стель?

Для стелі використовується плівка ПВХ. Її роблять із безпечних матеріалів. Так, при встановленні вони справді виділяють не надто приємний запах. Однак таке відбувається лише під впливом дуже високих температур. При встановленні такі умови створюються спеціально для того, щоб змонтувати стелю. На поверхню  направляють теплову гармату, яка допомагає швидко розрівняти натяжну стелю. Неприємний запах зникає після завершення робіт протягом декількох годин і більше ніколи не з’являється.

ПВХ плівка – це практичне рішення, тому що відсутні пил та бруд (як при встановленні, так і при експлуатації). Такі стелі не забруднюються, а для чищення достатньо використовувати вологу ганчірку. Особливою перевагою є те, що на фактурній поверхні не видно розводів. Але, незважаючи на практичність, плівку потрібно оберігати від гострих предметів, абразивних порошків, що чистять, і механічного пошкодження.

За допомогою натяжної стелі можна приховати комунікації, встановити тепло- та звукоізоляцію. Така стеля легко комбінується з будь-якими освітлювальними елементами.

Для яких приміщень підходить фактурна стеля?

Фактурна натяжна стеля відноситься до універсальних рішень. Підходить для різних приміщень:

 • квартир;
 • котеджів;
 • офісів;
 • громадських закладів.

Натяжну стелю в Сумах встановлюють у спальнях, віталень, дитячих кімнатах, кабінетах. На кухні чи ванній краще монтувати покриття з мінімальною кількістю візерунків. Ідеально підійде стеля глянець. Адже у цих приміщеннях бруд накопичується швидше, а поверхню доводиться мити частіше. Для інших кімнат можна використовувати будь-яку натяжну стелю фактурну в Сумах. Ціна дозволяє провести установку по всьому будинку.

Для офісів використовують стримане просте оформлення. Кафе та ресторани встановлюють полотна, які відображають загальну концепцію закладу, підвищуючи статус закладу.

Фактурне полотно для будинку чи квартири – найкраще рішення!

Усі, хто стикається з ремонтними роботами, шукають прості та доступні за ціною варіанти. ПВХ плівка є одним із таких. Коштують натяжні стелі недорого, а монтаж займає мінімум часу. Монтаж можна проводити у будь-якому приміщенні. Фактурне покриття робить інтер’єр затишним, стильним, завершеним.

Все ще вагаєтесь? Відкиньте убік всі свої сумніви, адже таке покриття буде актуальним через десятки років. Воно не зможе вам набриднути. Ну що? Може, вистачить відкладати на “потім”? Довірте нам втілити ваші сміливі дизайнерські ідеї в інтер’єрі!

Наші роботи -

Фактурна натяжна стеля
Ціна: від 400 грн/м²
Замов стелю з персональною знижкою 5%*  *Акція діє до 04.07.2022