Натяжні стелі -

Глянцеві натяжні стелі
Подробнее
від 240 грн/м²
Глянцеві натяжні стелі
Сатинові натяжні стелі
Подробнее
від 240 грн/м²
Сатинові натяжні стелі
Матові натяжні стелі
Подробнее
від 240 грн/м²
Матові натяжні стелі
Кольорові натяжні стелі
Подробнее
від 260 грн/м²
Кольорові натяжні стелі
Фактурна натяжна стеля
Подробнее
від 400 грн/м²
Фактурна натяжна стеля
Натяжна стеля, що парить
Подробнее
від 400 грн/м.пог.
Натяжна стеля, що парить
Багаторівнева натяжна стеля
Подробнее
від 400 грн/м²
Багаторівнева натяжна стеля
Натяжна стеля Небо
Подробнее
від 400 грн/м²
Натяжна стеля Небо
Натяжна стеля Зіркове небо
Подробнее
від 500 грн/м²
Натяжна стеля Зіркове небо

Натяжні стелі – це практичне та універсальне інтер’єрне рішення. Альтернативні варіанти у вигляді штукатурки, гіпсокартонних конструкцій або шпалер потребують додаткового догляду, складніші в монтажі, до того ж не захищають приміщення від затоплення.

Натяжні стелі невибагливі  в догляді, довговічні, вологостійкі, бюджетні, підходять під будь-яке дизайнерське рішення. Такі покриття легко та швидко встановлюється.

Купити натяжні стелі можна в Art-Folli. За допомогою калькулятора ціни на нашому веб-сайті можна розрахувати вартість таких покриттів.

Чому слід зробити свій вибір на користь натяжних стель?

Натяжні стелі мають багато переваг у порівнянні з іншими видами оформлень  приміщень.

 • Основною перевагою є практичність таких інтер’єрних рішень. Якісна пвх плівка з часом не вицвітає, легко очищається за допомогою ганчірки чи губки з водою. Таке покриття не потребує додаткових маніпуляцій для підтримки акуратного зовнішнього вигляду.
 • Натяжні стелі стійкі до вологи. Таке покриття може витримати вагу в кілька відер води. Натяжні стелі надійно захищають приміщення від можливого затоплення.
 • Простий та швидкий монтаж натяжних стель. Для їх встановлення не потрібно багато матеріалів та інструментів, весь процес займає від 2 до 5 годин. Після монтажу такого покриття радимо провітрити приміщення.
 • Довговічність. Прослужити такі стелі можуть від 15 до 50 років.
 • Якісні натяжні стелі приховують нерівності в інтер’єрі.

Які види стель бувають?

Існує кілька класифікацій натяжних стель за матеріалом виготовлення, конструкцією, наявністю підсвічування, текстурою (тільки покриття з пвх плівки).

За типом матеріалу виготовлення натяжні стелі бувають:

 • З полівінілхлоридної плівки. Мають різноманітність текстур, кольорів. Більш доступні у ціні. Мінус таких покриттів у тому, що мають специфічний запах під час монтажу.
 • З поліестрової тканини. Більш екологічний варіант, також має широку палітру кольорів, такі стелі можна перефарбовувати. Мінусом є ціна, вона вища, ніж у стель із пвх плівки.

За конструкцією бувають:

 • однорівневі – найпростіші в монтажі, мають порівняно невисоку ціну;
 • дворівневі – поділяють приміщення на зони, цікаве інтер’єрне рішення, підійде як варіант натяжної стелі у зал, вітальню, кухню-вітальню або для комерційних приміщень;
 • багаторівневі – чудово приховують систему комунікацій, великий вибір поєднань кольорів та текстур, цікаве дизайнерське рішення. Підходить для просторих приміщень із високими стелями.

За текстурою класифікують:

 • Глянцеві натяжні стелі. Такі покриття мають широку палітру кольорів. Вони добре відбивають світло, візуально розширюють простір. Це відмінний варіант натяжної стелі в спальню чи ванну з невеликою площею.
 • Матовий. Таке покриття має вищу ціну. Матові натяжні стелі не відбивають світло, створює ефект штукатурки.
 • Сатинові натяжні стелі. Такі покриття лише частково відбивають світло, це дозволяє грати з освітленням. Це оригінальний варіант натяжної стелі в кухню.

Де придбати натяжну стелю?

“Art-Folli” – компанія, яка займається реалізацією та монтажем натяжних стель із матеріалів тільки високої якості. Ми маємо широкий асортимент кольорів, текстур, матеріалів таких покриттів. У Art-Folli можна купити натяжні стелі в Сумах, ціна на які демократична.

Також монтаж таких покриттів роблять професіонали нашої фірми з багаторічним досвідом. Замовляйте натяжні стелі у нас, Ви залишитеся задоволені якістю!