Натяжна стеля на кухню -

Натяжна стеля на кухню

До універсальних варіантів оформлення стелі на кухні відноситься ПВХ полотно. Натяжна стеля – це, по суті, конструкція із пластикових або алюмінієвих профілів, до яких прикріплена плівка. Особливості матеріалу дозволяють проводити монтаж навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю та перепадами температур. Встановити натяжні стелі на кухні – дуже зручно, адже для збирання достатньо протерти плівку вологою ганчіркою.

Яку найголовнішу перевагу має натяжна стеля? У Сумах ціна такого покриття є максимально доступною, а сама установка триває не більше одного дня. Це справді вигідний варіант не лише з погляду вартості, а й з погляду тимчасових витрат на ремонт.

На що звертати увагу при виборі натяжної стелі в Сумах?

Для установки на кухні підходить натяжна стеля з різними фактурами:

 • глянцеве світловідбивне полотно;
 • матова поверхня;
 • сатинова ПВХ-плівка.

Глянець завжди добре і ошатно виглядає у маленьких приміщеннях, візуально розширюючи простір. Матова натяжна стеля на кухню гармонійно вписується в класичний інтер’єр. Сатинове полотно поєднує переваги перших двох варіантів: воно м’яко розсіює світло і створює відчуття розширеного простору.

Для невеликих приміщень підходить однорівнева натяжна стеля. Це універсальне рішення, яке можна вписати у будь-який дизайн. А ось у великих кімнатах дозволяється установка багаторівневої конструкції. Глянцеву натяжну стелю можна комбінувати з матовим полотном, та ще й використовувати різні кольори при цьому. Можна за допомогою рівнів відокремити обідню зону від робочої, правильно розставивши акценти зонування в приміщенні.

Перед тим, як замовити стелю в Сумах, необхідно визначитися з кольором полотна. Ось деякі факти, які можуть вплинути на вибір:

 • яскраві відтінки жовтого та оранжевого кольору покращують апетит і піднімають настрій;
 • білий колір – універсальний варіант, який гармонійно виглядає у будь-якому приміщенні, незалежно від стилістики;
 • чорний колір та інші темні тони використовуються лише в окремих зонах;
 • стеля матова теплих відтінків додає затишку;
 • малюнки та фотодрук на стелі гармонійно виглядають у великих приміщеннях та концептуальним дизайном.

У чому основні переваги натяжних стель на кухні?

Пропонуємо порівняльну таблицю натяжної та гіпсокартонної стелі для кухні. Ознайомившись із нею, вам буде легше зробити вибір:

Натяжна стеля в Сумах Гіпсокартонна стеля
Глянцеві стелі на кухні не бояться вологи. Конденсат швидко висихає, не утворюючи розводів. Гіпсокартонна стеля боїться вологи, реагує розводами і поступово втрачає початковий естетичний вигляд.
Завдяки антистатичні властивості на поверхні не накопичується бруд. Невеликі забруднення легко усуваються вологою ганчіркою, а більш серйозні плями можна прибрати за допомогою мильної піни і змити. На гіпсокартонній стелі легко накопичується пил та жир. Легке очищення такої стелі неможливе, тому часто доводиться оновлювати водоемульсійне покриття на стелі, щоб підтримувати чистий вигляд.
Для підтримки первинного виду достатньо протирати глянцеву натяжну стелю раз на кілька місяців.

 

З гіпсокартонною стелею це неможливо.
Стеля натяжна матова і глянцева повністю виключають утворення цвілі. А якщо встановити потужну витяжку, вентиляцію, то комфортний мікроклімат, то безпека гарантуються.

 

Через підвищену вологість, на гіпсокартонній стелі можливе утворення цвілі та грибків.
Матеріал, що використовується для натяжної стелі, є пожежобезпечним. Якщо зробити натяжну стелю у Сумах, то можна спокійно користуватися газовою плитою та не бояться пожежі. Полотно не спалахує, не виділяє кіптяву, не плавитися.

 

Стеля легко спалахує, не оберігає від затоплень.

Також натяжні стелі на кухні вибирають і завдяки іншим перевагам:

 • мінімальний термін експлуатації – 15 років;
 • полотно витримує 100 кг на 1 м2;
 • можна підібрати варіант для дизайну будь-якого приміщення;
 • матеріал безпечний для довкілля.

Розрахунок вартості натяжних стель показує, що серед усіх варіантів обробки приміщення цей найбільш доступний. На відміну від гіпсокартонних конструкцій, немає необхідності купувати велику кількість матеріалів. Для монтажу достатньо кілька годин, залежно від складності. Полотно із ПВХ плівки дозволяє провести ремонт без пилу, бруду, сміття.

Швидкий монтаж натяжної стелі в Сумах від компанії Art-Folli за доступною ціною

Потрібно зробити ремонт у Сумах стильно? Вибирайте натяжну стелю. Ціна матеріалів та роботи, яку пропонує компанія Art-Folli, здивує вас своєю демократичністю. Прорахунок вартості натяжної стелі дозволяє визначити витрати на реалізацію проекту. Співробітники компанії приїжджають на об’єкт, проводять виміри, пропонують кілька варіантів і допомагають знайти ідеальне рішення для конкретного дизайну. Для виконання робіт застосовується сучасне обладнання. Використовуються лише сертифіковані безпечні матеріали.

Клієнту немає необхідності турбуватися про підбір матеріалів, транспортування обладнання та інші нюанси. Усі турботи бере компанія Art-Folli. Залишається лише насолоджуватися результатом! Установка виконується з ювелірною точністю, тому готова конструкція радуватиме десятки років, не потребуючи реконструкцій.

Натяжна стеля на кухню
Замов стелю з персональною знижкою 5%*  *Акція діє до 04.07.2022