Натяжна стеля, що парить -

Натяжна стеля, що парить

Зробити дизайн незвичайним, а також доповнити інтер’єр кімнати можна, використовуючи ширяючу натяжну стелю. Ціна полотна нижче, ніж собівартість гіпсокартону та побілки. Особливість конструкції полягає в тому, щоб використовувати невидиме світлодіодне підсвічування, яке надає простору легкості. Виникає відчуття, що стеля витає у повітрі.

Плюси ширяючих натяжних стель

Натяжна стеля комбінується зі світлодіодним підсвічуванням, яке розташовується по всьому периметру, і використовується як основне освітлення. Відрізняється такими перевагами:

 • створює атмосферу затишку;
 • збільшує невеликі приміщення;
 • дозволяє встановлювати багаторівневі конструкції;
 • економічно витрачає електрику;
 • має тривалий експлуатаційний ресурс.

Ширяюча натяжна стеля дозволяє використовувати в приміщенні цікаві світлові ефекти. Освітлювальні елементи можуть мати різні кольори та режими роботи. В управлінні задіяні спеціальні програми та дистанційний пульт.

Стеля глянцева підходить для невеликих приміщень. Робить кімнату вище, а світлодіодне підсвічування створює ефект, ніби відстань між стінами більша, ніж є насправді. Незважаючи на деякі відмінності, ширяюча натяжна стеля схожа на звичайні ПВХ полотна. Вона теж відрізняється безпекою, не виділяє токсичних речовин, витримуючи температуру повітря до 60-100 градусів.

Плівка має водовідштовхувальні властивості, не пропускає воду і стійка до вологи. Натяжні стелі – це єдиний вид обробки, який витримає затоплення та легко відновиться після нього.

Доступна вартість є однією з найважливіших переваг, які має натяжна стеля. У Сумах ціна визначається залежно від особливостей конкретного приміщення. Розрахунок вартості натяжних стель проводиться після вимірювання та визначення бажаного дизайну. Ремонт з використанням цього варіанту оформлення коштує у 2-3 рази менше, ніж при встановленні гіпсокартонних конструкцій.

Проста однорівнева конструкція монтується за 3-4 години, а багаторівнева – 5-10 годин. А ось на встановлення гіпсокартону знадобиться кілька днів. ПВХ плівка не вимагає додаткового догляду та реставрації. Вона бездоганно виглядає десятки років. Пофарбовану стелю і гіпсокартонну конструкцію потрібно буде фарбувати через кожні кілька років. Натяжну стелю досить періодично мити водою. Вона не тріскає і не вигоряє з часом.

ПВХ плівка відноситься до безпечних матеріалів, які не виділяють токсичних речовин, тому підходять для дитячих кімнат. У звичайних умовах неприємного запаху не виникає.

Де встановлюються ширяючі натяжні стелі в Сумах?

Великий вибір варіантів дозволяє провести установку у будь-якому приміщенні. Ширяючу натяжну стелю в Сумах монтують у спальні, вітальні, кухні та ванній кімнаті. Таке рішення використовують в офісах та ресторанах.

Ремонт у Сумах проводять з використанням різних варіантів:

 • хвилясті лінії;
 • геометричні фігури;
 • підсвічування біля однієї стіни;
 • розташування по периметру;
 • використання ніш.

Стеля глянцева відмінно комбінується з фотодруком. Якщо ремонт роблять у класичному стилі, то можна використати цікаву люстру. Світлодіодне підсвічування комбінують з точковим освітленням. Цікавий ефект створює світлорозсіююча вставка. Натяжну стелю в Сумах також встановлюють із гіпсокартонними конструкціями.

Вибір певного варіанту залежить від приміщення. У ванній кімнаті монтуються прості однорівневі натяжні стелі. Суми використовують лаконічні спокійні конструкції із приглушеним підсвічуванням для монтажу в спальні. Для залу та вітальні можна вибрати яскраві комбінації, які створюють святковий настрій та привертають увагу. У цих кімнатах добре виглядають багаторівневі конструкції з різними освітлювальними елементами.

У ресторанах, кафе, готелях, клубах встановлюють яскраву стелю, що привертає увагу. Вона доповнює загальну концепцію, створюючи приємну атмосферу та привертаючи увагу.

Оригінальне ширяюче полотно для вашого особливого інтер’єру

Немає більш практичного та універсального рішення, ніж натяжна стеля. Ціна та довговічність відносяться до її основних переваг. Виробники надають гарантію до 10 років, але за фактом первинний вид зберігається десятки років. Яскраві комбінації, гарне освітлення, блиск і оригінальність – це ширяючі натяжні стелі. Ціна у Сумах поєднується з іншими плюсами:

 • 50 років без робіт на стелі;
 • установка за 5-10 годин;
 • запас міцності до 100 кг на м2;
 • 150 відтінків.

Завдяки ефектному вигляду, ширяюче полотно завоювало популярність і є одним із найактуальніших варіантів для сучасного інтер’єру.

Натяжна стеля, що парить
Ціна: від 400 грн/м.пог.
Замов стелю з персональною знижкою 5%*  *Акція діє до 04.07.2022