Натяжна стеля Зіркове небо -

Натяжна стеля Зіркове небо

Цікавий варіант для оформлення інтер’єру у вашому будинку – натяжна стеля Зіркове небо. Як основа використовується полотно темного кольору. Ефект зірочок досягається за допомогою невеликих освітлювальних елементів. Встановлюється він, як і будь-яка натяжна стеля. У Сумах монтаж проводиться майстрами за кілька годин.

Плюси стелі Зіркове небо

Натяжна стеля зіркове небо є комбінацією світлового генератора і оптоволокна. Використовуються кристали, які заламують світло, створюючи 3D-ефект. Оптоволокно може мати 150 волокон на м2. Воно одним кінцем з’єднується з генератором, а іншим підводиться до стелі. Для покращення ефекту під час установки може використовуватися ще один світловий генератор. Управління відбувається за допомогою програмного блоку.

Але є й інший спосіб підключення підсвічування. Для цього використовуються світлодіоди, які монтують у натяжну стелю. У Сумах ціна такого рішення цілком доступна. У вас з’являється можливість насолоджуватися цікавими динамічними картинками зорепаду, кометою, що пролітає, падаючою зіркою або північним сяйвом. Відтінок можна вибрати з урахуванням власних уподобань та загальної колірної гами.

Глянцева натяжна стеля, яка використовується в ході встановлення «Зоряного неба», має такі переваги:

 • замінює нічні світильники;
 • розширює простір;
 • приховує технічні комунікації;
 • швидко монтується;
 • відрізняється безпекою;
 • спрощує ремонт.

У комбінації з великою кількістю маленьких освітлювальних приладів таке рішення забезпечує необхідну кількість світла ввечері. Відпадає необхідність встановлювати великі світильники, адже підсвічування може мати різні кольори. Також з’являється можливість змінювати інтенсивність освітлення. Світлодіодні елементи споживають мінімальну кількість електроенергії, що також є великим плюсом. Така натяжна стеля стає не лише красивим, а й економічним рішенням.

Особливості встановлення натяжної стелі «Зоряне небо»

Попередньо встановлюються металеві профілі. Далі освітлювальні елементи монтуються із проколом або без нього. Варто бути готовим до того, що монтаж світлотехнічного обладнання займає більше часу, ніж при встановленні звичайного полотна. Усі роботи тривають від 5 до 10 години.

Глянцеву натяжну стелю виготовляють із ПВХ плівки. Цей матеріал є безпечним для навколишнього середовища, адже не виділяє токсичних речовин, небезпечних для здоров’я. Незначний неприємний запах з’являється лише під час монтажу та вивітрюється за кілька годин. Така стеля витримує високі температури, не спалахує, не підтримує поширення вогню. Відповідає нормам пожежної безпеки. Тому чудово підходить для дитячої кімнати.

Розрахунок вартості натяжних стель з ефектом зоряного неба показує, що їхня ціна нижча, ніж гіпсокартонних конструкцій. Ви не стикаєтеся з необхідністю постійно підфарбовувати стелі, вам не потрібно купувати багато матеріалів, клей та ґрунтовку. Ремонт спрощується! Не потрібно рівняти поверхню перед тим, як встановлювати натяжну стелю зоряне небо. Ціна, простий монтаж, відсутність необхідності у реконструкції – основні переваги.

За допомогою глянсового покриття вдасться повністю закрити всю поверхню. Зоряний декор може стати частиною дворівневої чи трирівневої конструкції. Він легко комбінується з гіпсокартонними перегородками, тому якщо ваш інтер’єр має на увазі установку багаторівневої стелі, то ми з радістю допоможемо вам!

Де можна встановлювати стелю “Зоряне небо”?

Стеля зоряне небо ввечері радує яскравим мерехтінням і спокійним світлом, за яким приємно спостерігати. Вона створює атмосферу затишку та спокою, допомагаючи розслабитися. Таке рішення стає головним акцентом дизайну вашої кімнати. «Зоряне небо» буде доречним у:

 • спальнях;
 • дитячих кімнатах;
 • вітальні (особливо, якщо ви зонуєте простір).

Натяжні стелі Суми вибирають для великих та маленьких приміщень. Підсвічування та цікавий малюнок завжди зорово збільшують простір за рахунок великої кількості світла.

Однак у кухню та ванну «Зоряне небо» краще не встановлювати. Адже в таких приміщеннях підвищений рівень вологості та швидше накопичується бруд на поверхні. Ідеальний вигляд стелі буде складно підтримувати. До речі, коли роблять ремонт у Сумах у кафе, ресторанах та офісах, то рідко обирають «Зоряне небо». У таких приміщеннях краще вибрати стриманіші рішення.

Частка зоряного неба у вашому домі!

Для любителів яскравих рішень підійде натяжна стеля «Зоряне небо». Ціна у Сумах максимально доступна. Дозволити собі цей унікальний декор може кожен. І всі, хто наважується встановити у себе вдома таку конструкцію, отримують:

 • гарний дизайн;
 • багато світла;
 • спокійну домашню атмосферу;
 • простий догляд.

Важко знайти покриття, яке служитиме довше, ніж натяжна стеля зоряне небо. Ціна, довговічність, зносостійкість дозволяють цій стелі залишатися найпопулярнішою.

Натяжна стеля Зіркове небо
Ціна: від 500 грн/м²
Замов стелю з персональною знижкою 5%*  *Акція діє до 04.07.2022