Натяжні стелі для офісу -

Натяжні стелі для офісу

Який дизайн інтер’єру зробити в офісі, щоб було приємно та зручно працювати? Правильний вибір кольорів, меблів, фактур забезпечать робочий настрій та комфорт для кожного працівника. Якщо зі стінами найчастіше проблеми не виникає, зараз їх можна пофарбувати в будь-який колір, то до стелі висувається значно більше вимог. Не у всіх приміщеннях вона рівна. Тому для оформлення стелі можна використовувати натяжні стелі в офісі. Ціна, якість та швидкий монтаж – головні його переваги.

Компанія Art-Folli у Сумах робить установку натяжних стель в офісах. На нашому сайті ви можете ознайомитись з прикладами робіт та зробити правильний вибір!

Натяжні стелі в офісі у Сумах: поради щодо вибору

Зробити натяжні стелі в офісі потрібно:

 • для створення презентабельного вигляду;
 • відображення основної концепції компанії;
 • для формування приємної та сприятливої для роботи атмосфери.

Натяжна стеля виконуватиме всі ці функції, якщо грамотно продумати її дизайн.

Для офісного приміщення можна використовувати такі види натяжної стелі:

 • глянцевий;
 • матовий;
 • сатиновий;
 • фотодрук.

Для конференц-залів підходить дворівнева конструкція контрастних кольорів. Вона дозволяє виділити зону столу. Завершити дизайн можна витягнутими світильниками в центрі та круглими по периметру. Краще віддавати перевагу класичним поєднанням чорного з білим, сірим, синім, коричневим. Яскраві кольори припустимі лише, якщо дозволяють корпоративні кольори компанії.

Для офісного приміщення в Сумах вибирайте натяжну стелю без картин природи, хмар, сюжетів. Дозволяються зображення, пов’язані з діяльністю підприємства або логотипом компанії.

Універсальне рішення, яке буде актуальним завжди, – матова натяжна стеля. Для офісу підходять класичні рішення: чисте біле полотно або пастельні тони. Стелю глянець із дзеркальною поверхнею можна комбінувати з іншими фактурами у багаторівневій конструкції. Стриманий дизайн нейтральних відтінків – найкраще рішення для приміщень, де працюють співробітники.

Глянцева натяжна стеля яскравого кольору підходить для конференц-залу та кабінету начальства, але в кабінетах, де сидить багато людей, глянець краще не використовувати. Справа в тому, що глянцеве покриття відображатиме все, що відбувається знизу, і ці відблиски можуть відволікати від роботи. Ми рекомендуємо використовувати матове або сатинове полотно у кабінетах з великою площею.

Якщо виникла ідея зробити кольорову натяжну стелю для офісу, то таке полотно необхідно комбінувати з нейтральними стінами та строгими меблями. Найкраще використовувати мінімум яскравого декору, щоб не зіпсувати загальне враження від інтер’єру.

Плюси натяжної стелі для офісу в Сумах

Є достатньо причин для того, щоб сказати: «Натяжна стеля – це найкраще рішення для офісу!». І ось чому:

 • швидкий монтаж дозволяє не зупиняти надовго роботу компанії;
 • стильний привабливий вигляд формує позитивне враження у клієнтів, партнерів та персоналу;
 • дизайн стає частиною політики компанії, що відображає загальну концепцію;
 • завдяки особливостям матеріалів спрощується прибирання приміщення.

На полотні не накопичується пил, бруд, тому навіть при постійній роботі компанії та великому потоці відвідувачів вдається підтримувати чистоту. Досить раз на місяць протирати стелю і вона буде виглядати як першого дня після установки.

Одна з основних переваг, якою володіє натяжна стеля – ціна. У Сумах вона коштує дешевше, ніж монтаж гіпсокартонних конструкцій або фарбування. Навіть якщо це натяжна багаторівнева стеля, у Сумах ціна дозволяє провести установку у приміщеннях з великою площею з мінімальним бюджетом на ремонт.

Вибирати натяжні стелі в офісі варто через звукоізолюючі властивості матеріалу. Офісні приміщення часто розташовуються у різних центрах, де шум – звичайне явище. Натяжна стеля у Сумах не пропускає звуки із сусідніх приміщень, створює комфортні умови для продуктивної роботи.

Для офісу важливим є також покращене освітлення простору. Стеля глянець відбиває світло, робить навіть невелике приміщення просторим та світлим. У комбінації зі світильниками створює необхідний рівень освітлення для роботи в будь-який час доби.

В офісах використовується багато техніки, елементів освітлення, тому ризик аварійних ситуацій є більшим. Стеля натяжна матова, глянцева відповідає підвищеним вимогам пожежної безпеки. Матеріал не світиться під впливом високих температур. При нагріванні не виділяє токсичних речовин.

Натяжні стелі Суми вибирають для офісних приміщень через тривалий експлуатаційний ресурс – до 15 років. Якщо один раз встановити полотно, то не потрібно робити ремонт у найближчі кілька років. Для офісу цей момент є особливо важливим, адже зупиняти роботу проблематично.

Ідеальні натяжні стелі в офісі Суми від компанії Art-Folli

Не знаєте, як швидко зробити ремонт офісу в Сумах? Наша компанія пропонує встановити матову, сатинову, глянцеву натяжну стелю. Ціна у Сумах формується з урахуванням площі приміщення, вибраного дизайну, освітлювальних елементів. Робимо безплатно розрахунок вартості натяжних стель.

Установку можна провести на будь-якому етапі ремонтних робіт, навіть якщо в приміщенні вже встановлені меблі. Наші майстри зроблять монтаж конструкції будь-якої складності протягом 4-5 годин без будівельного сміття, пилу.

Якісно, ​​швидко та недорого – для компанії Art-Folli це не просто слова, а основні принципи роботи. Звертайтеся до нас, щоб створити ідеальний дизайн офісу!

Натяжні стелі для офісу
Замов стелю з персональною знижкою 5%*  *Акція діє до 04.07.2022