Натяжні стелі для вітальні -

Натяжні стелі для вітальні

Дизайн вітальні вимагає ефектних і яскравих рішень, які можна реалізувати, використовуючи натяжну стелю. ПВХ щільно однаково добре підходить для великих та маленьких приміщень. Гармонійно виглядає як у стриманому мінімалістичному дизайні, так і багатій класиці. Для будь-якої кімнати можна придбати натяжну стелю у Сумах, ціна якої максимально доступна, якщо порівнювати з іншими видами обробки приміщення.

Як вибрати натяжні стелі для вітальні?

Натяжна стеля стане виграшним акцентом в інтер’єрі, якщо підібрати колір і фактуру відповідно до обробки інших поверхонь та меблів. Якщо приміщення виконане в сучасному стилі, використовуються металеві фасади та аксесуари з високим світловідбиттям, то ідеально підійде глянсове полотно. Натуральну деревину, м’який текстиль, багаті меблі в класичному стилі підкреслить матова або сатинова стеля.

Багаторівнева конструкція доречно виглядає в кімнатах з достатньою кількістю простору та високими стелями. А в маленьких приміщеннях зі стелею до 3 м, такий варіант лише забере сантиметри і вітальня поменшає. Візуально розширити невеликий простір допомагає стеля глянець. У дзеркальній поверхні відбиваються навколишні предмети, що дозволяє створити цікаві ефекти. Стелю глянець можна поєднувати.

Фактурна натяжна стеля для вітальні підходить для дизайну з етнічними нотами або класичного інтер’єру в кімнаті. Її можна комбінувати з великою центральною люстрою та точковим освітленням для зонування простору. Фактурна натяжна стеля підходить для декорування одного рівня багатоярусної конструкції. У такому разі інші елементи повинні мати нейтральний колір та фактуру.

Колірне оформлення натяжної стелі підбирається з урахуванням стилю:

 • класика – білий колір;
 • неокласика – бежевий, рожевий;
 • модерн – пастельні тони;
 • хай-тек – яскраві кольори;
 • ідастріал, еко, лофт – фактура під бетон чи дерево.

Якщо ПВХ плівка яскрава, то основний колір повинен повторюватися в меблях та інших декоративних елементах. Щоб не перенасичувати інтер’єр акцентами, варто обмежитись одним насиченим тоном. Інші деталі та поверхні повинні мати спокійне нейтральне забарвлення.

Чому натяжні стелі для вітальні – це найкраще рішення?

Глянцеву, матову або фактурну натяжну стелю Суми вибирають завдяки таким перевагам:

 • здатність витримати до 100 кг води на 1 м2, що дуже актуально у багатоквартирних будинках, де завжди є ризик затоплення;
 • звукоізоляція;
 • теплоізоляція;
 • вологостійкість;
 • монтаж протягом одного дня;
 • довговічність до 15 років.

Натяжна стеля у вітальню в Сумах завдяки міцності матеріалу є ефективним захистом від затоплення. Цей момент особливо важливий, якщо зроблений дорогий ремонт, є нові меблі. Під вагою води плівка розтягується. Після обережного спуску рідини полотно підлягає відновленню. Натяжна стеля у Сумах підходить для багатоповерхових будинків, старих будівель, якщо є складнощі з реконструкцією даху.

Ще однією важливою перевагою є проста установка. Для монтажу плівки ПВХ використовується теплова гармата, яка нагріває матеріал. Вона стає еластичною та легко кріпиться до металевих або пластикових профілів. Відразу після виконання робіт може спостерігатися неприємний запах, який зникає за кілька годин після провітрювання. В іншому матеріал не виділяє токсинів протягом усього терміну експлуатації. Натяжну стелю для вітальні Суми вибирають завдяки екологічності, безпеці для людини та навколишнього середовища. Ще один суттєвий плюс – відсутність сміття, пилу під час установки.

Натяжна стеля, ціна якого нижче, ніж інші варіанти обробки, дозволяє значно знизити витрати на ремонт.

Стильні рішення для вашої вітальні від компанії Art-Folli

Завдяки оригінальності та універсальності все частіше використовуються у дизайнах квартир натяжні стелі. Суми шукають виключно якісні безпечні оздоблювальні матеріали, і ми допоможемо вирішити проблему пошуку. У Art-Folli втілюють найсміливіші дизайнерські задуми!

Для вітальні пропонується матова, фактурна, однотонна глянцева натяжна стеля. Ціна у Сумах визначається з урахуванням площі. Сформувати кошторис допоможе розрахунок вартості натяжної стелі безкоштовно.

Для великих поверхонь, якщо потрібно комбінувати кілька полотен, формуються непомітні зварні шви, які не впливають на міцність конструкції. Стеля глянець робить ремонт у Сумах простим та швидким. Професіоналізм майстрів та якісні матеріали – гарантія успішної експлуатації полотна протягом мінімум 15 років! До того ж, замовляючи стелю у Art-Folli, ви отримуєте 12 років гарантії!

Ну що? Ви готові зробити власний інтер’єр стильним?

Натяжні стелі для вітальні
Замов стелю з персональною знижкою 5%*  *Акція діє до 04.07.2022