Натяжні стелі у дитячу кімнату -

Натяжні стелі у дитячу кімнату

Вибираючи натяжні стелі для дитячої кімнати, можна отримати якісне, довговічне та безпечне покриття за доступною ціною. Велика різноманітність полотен дозволяє створити цікавий дизайн у дитячій кімнаті, який сподобається вашому малюку. Натяжна стеля у Сумах монтується на металеві або пластикові профілі без будівельного сміття, що робить ремонт у Сумах простим та швидким.

Яскравий дизайн натяжної стелі для дитячої кімнати у Сумах

«Які натяжні стелі краще вибрати в дитячу кімнату?», – одне з питань, яке турбує батьків. Під час підбору дизайну враховується вік дитини. Для дітей до 7 років кімната – це простір для пізнання світу через гру. Для цієї мети підходить кольорова натяжна стеля з героями казок, мультфільмів, фотодруком з веселим сюжетом.

Діти віком від 8 до 12 років цікавляться тваринами, космосом, фільмами, музикою, спортом. Тому зображення та стиль приміщення повинні відображати їх захоплення, щоб дитині було комфортно перебувати у кімнаті.

Для підлітків 13-17 років підійдуть спокійніші сюжети, стриманий дизайн, матова стеля. Не варто перенасичувати фарбами кімнату підлітка.

Кольорова натяжна стеля Суми вважається вдалим варіантом для оформлення дитячої кімнати завдяки можливості підібрати дизайн. У дитячій завжди вдало виглядатимуть такі варіанти:

 • однорівнева конструкція;
 • матова стеля;
 • глянцева стеля для дитячої;
 • полотно та гіпсокартонні елементи – багаторівнева конструкція;
 • фотодрук;
 • зоряне небо чи хмари.

Для кімнати дитини важливим є колір стелі. Дизайн дитячої – це завжди яскравість, але не варто використовувати занадто помітні відтінки. У більшості випадків віддавати перевагу краще ніжним і спокійним тонам: світло-блакитний, ніжно-рожевий, теплий жовтий, кремовий або білий. Червоний та оранжевий кольори в дитячій кімнаті краще використовувати дозовано лише в одному елементі дизайну. Не варто цим кольором повністю покривати всю стелю в дитячій або стіни. Ці кольори досить насичені, і можуть впливати на сенсорну систему дитини, провокуючи гіперактивність. Також варто відмовитись від темних тонів.

Чому не потрібно боятися встановлювати натяжні стелі у дитячу кімнату у Сумах? Чи виправдані побоювання батьків?

Багато батьків помилково вважають, що ПВХ-полотно, з якого роблять натяжну стелю в Сумах, є небезпечним для здоров’я. Є міф, що він токсичний. Це не так.

У виробництві натяжної стелі застосовуються безпечні матеріали, які не виділяють токсичних речовин і не мають неприємного запаху. Єдиний момент, на який варто звернути увагу: дитина не повинна знаходитись у приміщенні під час встановлення. Для монтажу використовуються теплові гармати, які дозволяють швидко встановити натяжну стелю. Під впливом високої температури полотно стає еластичним, і лише у цей момент спостерігається поява різкого запаху через температурний вплив.

Глянцева стеля фіксується, остигає та запах зникає. Так, необхідно провітрити після встановлення приміщення. Але після того, як запах зник, жодних токсинів не виділятиметься. Нормальна кімнатна температура ніяк не впливає на розігрів полотен натяжної стелі, а тому ніяких токсин не виділяється. Грунтовки та фарби для стін можуть бути небезпечнішими для здоров’я, ніж натяжні стелі. Суми – одне з міст, де давно використовують виключно сертифіковані ПВХ-полотна. А компанія Art-Folli дає ще й гарантію на стелю – 12 років!

Переваги натяжної стелі для дитячої кімнати в Сумах

Натяжна стеля дозволяє приховати нерівності поверхні, зайві дроти та некрасиві елементи на стелі. Завдяки особливостям матеріалу, полотно забезпечує звукоізоляцію та теплоізоляцію. Встановлювати таку стелю в дитячу кімнату варто через її гігієнічність. Антистатична поверхня не притягує пил та бруд. Виключено утворення цвілі та грибків. Глянцеву стелю можна завжди протерти вологою ганчіркою, покращивши зовнішній вигляд.

ПВХ-полотно має достатній рівень щільності та еластичності, тому під впливом вантажу воно не деформується, а розтягується. Завдяки цьому витримує до 100 кг на 1 м2 води. Ніяке інше покриття не зможе убезпечити ремонт від затоплення так, як натяжна стеля. Ціна її реставрації набагато менша, ніж усунення наслідків аварійної ситуації.

Глянцева стеля для дитячої кімнати має й інші плюси:

 • монтується протягом одного робочого дня;
 • в процесі установки немає пилу та бруду;
 • обробку стелі можна провести без винесення меблів;
 • мінімальний термін експлуатації 10-15 років.

Важко знайти більш економічне рішення, ніж натяжна стеля. У Сумах ціна полотна нижча за фарбування або монтаж гіпсокартонних конструкцій, підвісних стель.

Натяжні стелі в дитячу кімнату – Art-Folli: найкращі пропозиції за супер-цінами

Практично в кожному будинку можна побачити стильне та довговічне рішення – кольорова натяжна стеля дитячої кімнати. Ціна у Сумах визначається індивідуально для кожного проекту. Проводиться безкоштовний розрахунок вартості натяжних стель після виїзду спеціаліста. Майстри роблять розкрій плівки будь-якої геометрії, паяння швів при монтажі полотна на великій площі. Можна підібрати найкращий колір стелі або фотодрук. Полотно виготовляється на замовлення, тому монтаж займає кілька годин.

Завдяки професійному підходу співробітників компанії Art-Folli для клієнтів ремонт перетворюється на просте та захоплююче заняття, позбавлене клопоту та зайвих грошових витрат.

Натяжні стелі у дитячу кімнату
Замов стелю з персональною знижкою 5%*  *Акція діє до 04.07.2022