Прихована гардина для натяжної стелі -

Прихована гардина для натяжної стелі

Натяжна стеля – найкраще рішення для тих, хто хоче отримати ідеально рівну поверхню за лічені дні. Так, можна замислитись над установкою гіпсокартонової стелі, але навіщо? Вам доведеться зіткнутися з пилом, брудом, штукатуркою та тривалістю самого процесу. Плюс до всього, ви не застрахуєте себе у майбутньому від підтоплень, які можуть статися завдяки сусідам згори. Натяжна стеля вирішує всі ці проблеми, а бонусом до всього дозволяє красиво оформити ваш інтер’єр за допомогою прихованої гардини.

Прихована гардина – це так званий прихований карниз. І якщо гіпсокартонова стеля потребує кріплення стельового карниза, то на натяжній стелі встановити стельовий карниз неможливо. Адже на всій стелі буде встановлене полотно.

Прихована гардина встановлюється за таким принципом:

  • біля вікна робиться невеликий відступ-поглиблення, куди прикріплюються рейки, на які повісяться гачки для штор та тюлі;
  • замовник відразу ж обговорює з майстром по встановленню натяжних стель, скільки рейок він хоче розташувати в прихованій гардині;
  • на кілька сантиметрів нижче встановлюється сама стеля.

Таким чином, виходить, що всі гачки та оборки штори, за які вона чіпляється до карниза, приховані натяжною стелею. Візуально це виглядає дуже красиво, так як штори виходять ніби зі стелі, ширяють. А якщо стеля глянцева, то відображення штор потрапляє на неї, створюючи ілюзію збільшення простору.

Також при установці прихованої гардини можна зробити її з підсвічуванням. Це можна зробити за допомогою встановлення світлодіодної стрічки. Саму світлодіодну стрічку можна придбати у нас. Про електромонтажні роботи теж турбуватися не варто! Ми всі беремо на себе.

У чому перевага установки прихованої гардини?

Головними перевагами є такі:

  • не потрібно витрачатися на карниз, довго страждаючи з вибором кольору, розміру та фактури;
  • не потрібно думати над тим, де взяти перфоратор, адже команда фахівців, які встановлюватимуть натяжну стелю, відразу ж встановлять вам приховану гардину;
  • дуже легко знімати та надягати штори на таку гардину;
  • встановлення прихованої гардини має низьку вартість.

Якщо ви не встановлюєте приховану гардину при установці натяжної стелі, тоді залишиться тільки один варіант, як повісити штори – на стіну. Настінний карниз значно відрізняється від стельового, і здатний зіпсувати весь зовнішній вигляд ремонту. І якщо для інтер’єру кухні або спальні такий варіант іноді підходить, то для вітальні краще вибрати приховану гардину. У Сумах ви можете звернутися до нашої компанії. Ми з радістю проконсультуємо вас, покажемо варіанти встановлення прихованої гардини, озвучимо детальну вартість. Вам залишиться лише сказати своє заключне слово.

Чому варто звернутись до нас?

В установці натяжної стелі все здається дуже простим. Тому з кожним роком з’являється все більше фірм, які пропонують свої послуги. Але якщо ви хочете, щоб ваша натяжна стеля простояла без вад і змін 10, 15, а то і 20 років, то ви повинні скористатися послугами професіоналів. Наш багаторічний досвід роботи та безліч позитивних відгуків доводять якість роботи. Ми бачили свої стелі через 7-10 років і можемо відповідально стверджувати, що робимо свою роботу професійно.

Величезною перевагою є і те, що ми працюємо разом з електриком, який може встановити підсвічування для вашої стелі, люстру, точкові світильники, світлодіодні стрічки. Також у вас є можливість придбати у нас люстри, світильники, лампи та інші товари, які створюватимуть у вашому будинку освітлення. Робота з нами – це зручність та економія вашого часу та грошей!

Якщо у вас немає часу чекати, і ви хочете зробити свій інтер’єр бездоганним, швидше зателефонуйте нам!

Наші роботи -

Прихована гардина для натяжної стелі
Замов стелю з персональною знижкою 5%*    *Акція діє до 04.07.2022