Сатинові натяжні стелі -

Сатинові натяжні стелі

Приховати комунікації та нерівності, зробити інтер’єр завершеним та красивим  допоможуть сатинові натяжні стелі. З його допомогою можна створювати оригінальні яскраві конструкції або зробити просте базове тло, яке буде доповнене меблями та декором. Сатинові натяжні стелі користуються популярністю завдяки великій різноманітності варіантів, практичності та довговічності.

Види та переваги сатинових натяжних стель

 

Матові натяжні стелі відрізняються зернистою фактурою. Сатинове полотно позбавлене цього ефекту. Є чимось середнім між глянцем та матовою поверхнею. Виглядає як акуратна пофарбована стеля. Залежно від оформлення таке полотно буває однотонним, з малюнком або фотодруком. Може мати різну форму. Плоскі однорівневі конструкції – це класичний варіант, який виглядає просто та лаконічно.

Побілка і гіпсокартон не мають можливості приховати всі похибки так добре, як натяжна стеля. Ціна виправдана можливістю встановити утеплення та звукоізоляцію. Натяжна стеля може мати кілька рівнів. Оригінально виглядають у приміщенні криволінійні конструкції у вигляді арки або конуса. Використання точкового освітлення, світлодіодної стрічки або класичної люстри надає завершеного вигляду.

Сатинова натяжна стеля відрізняється блискучою поверхнею, але не відображає світло та навколишні предмети. Відсутні відблиски від освітлювальних приладів. Можна використовувати в приміщеннях, де глянсова поверхня виглядатиме занадто зухвало.

Легко зважитися на використання в ремонті ПВХ плівки, якщо ознайомиться з перевагами, які має сатинова натяжна стеля. Ціна у Сумах є одним із основних плюсів. Чимало важливими є й інші переваги:

 • за рахунок особливого мікрорельєфу створюється ефект перламутру;
 • відсутні відблиски;
 • поверхня з антистатичними властивостями не нагромаджує пил;
 • будь-які забруднення можна змити звичайною водою;
 • не горить, не виділяє токсинів;
 • відрізняється еластичністю та герметичністю;
 • має термін експлуатації від 10 до 40 років.

Сатинові натяжні стелі мають великий запас міцності. Він розтягується під вантажем, витримуючи до 100 кг. Завдяки водостійкості запобігає затопленню приміщення. У разі непередбаченої ситуації його можна легко відновити. Не доведеться повністю переробляти ремонт. Тому натяжні стелі Суми та інші міста часто використовують у квартирах багатоповерхових будинків, де є великий ризик затоплення.

Натяжна стеля не потребує особливого догляду. На ньому не накопичується пил, тому досить періодично протирати його сухою ганчіркою. Можна мити водою без використання агресивної хімії та абразивних чистячих порошків. Якщо один раз встановити ПВХ плівку, ремонт не знадобиться кілька десятків років. Сатинову та матову натяжну стеля, на відміну від звичайного побілки та гіпсокартонних конструкцій, не потрібно періодично фарбувати.

Для яких приміщень підходять сатинові натяжні стелі?

Стеля сатинова відноситься до універсальних рішень, які можуть використовуватися в будь-яких будинках. Гармонійно виглядає у різних стилях:

 • класичному;
 • мінімалістичному;
 • хай-теку;
 • провансі;
 • лофті.

Сатинову натяжну стелю, ціна якої відрізняється доступністю, встановлюють нерідко по всьому будинку. Вона дозволяє створити затишну атмосферу в дитячій та дорослій спальні. Також чудово доповнює дизайн вітальні. А завдяки вологостійкості, підходить для ванної кімнати та кухні.

Ремонт у Сумах із використанням ПВХ плівки роблять офіси, ресторани, торгові комплекси та інші громадські заклади. Компанії віддають перевагу красивому та довговічному дизайну. На популярність такого рішення вплинув цікавий ефект, який має сатинове полотно. При звичайному денному світлі воно має природний колір, а при штучному освітленні – трохи освітлюється. Сприйняття поверхні можна змінити, якщо глянути її під іншим кутом. Гарно виглядають комбінації сатинового полотна з фотодруком або зоряним небом.

Гарне та довговічне ПВХ полотно

Розрахунок вартості натяжних стель показує, що ПВХ плівка належить до найекономічніших рішень. Вона коштує в 2-3 рази дешевше, ніж побілка та гіпсокартонні конструкції. Стеля глянцева встановлюється без чорнової обробки поверхні та використання дорогих будівельних матеріалів. Установка займає від 3 до 10 годин, залежно від складності конструкції.

Інші матеріали не мають стільки переваг, як сатинові натяжні стелі: ціна, довговічність, практичність. Крім цього ПВХ плівка відрізняється:

 • оригінальністю;
 • привабливістю;
 • актуальністю.

Сатиновое полотно прикрасить будь-яке приміщення!

Наші роботи -

Сатинові натяжні стелі
Ціна: від 240 грн/м²
Замов стелю з персональною знижкою 5%*  *Акція діє до 04.07.2022