Чи можна встановлювати натяжну стелю в дитячій? -

Кожні батьки піклуються про комфорт та здоров’я своєї дитини. Тому навіть при ремонті дитячої віддають переваги лише безпечним та якісним матеріалам.

Натяжні стелі виконані з штучних матеріалів – пвх плівки та поліестерової тканини, через що існують багато укорінених стереотипів про їх токсичність. Тому багато батьків бояться встановлювати натяжні стелі у дитячій.

У цій статті ми допоможемо розібратися в питанні: натяжна стеля в дитячій за і проти?

Міфи і правда про натяжні стелі в дитячій

На батьківських форумах можна натрапити на історії про те, що після встановлення натяжних стель у дитячій, у дітей починалися алергії, астми та інші захворювання. Причиною тому стає специфічний запах таких покриттів, який може вивітрюватися кілька місяців.

Зазвичай таке відбувається при установці неякісних або підроблених стель натяжних з пвх-плівки. У їх складі можуть бути сировина низької якості, а також такі токсичні речовини, як фенол, толуол або формальдегіди, які негативно позначаються на здоров’я дитини при тривалому контакті з нею.

Запах якісної пвх-плівки після монтажу вивітрюється вже за кілька днів.

Тому при виборі стелі в дитячу потрібно звертати увагу на якість та оригінальність полотна. Найбільш екологічними натяжними стелями є покриття з поліестрової тканини. Такі стелі рідше підробляють через високу вартість сировини та складність виробництва. Крім цього, тканинні натяжні стелі краще пропускають повітря.

Мінусом натяжних стель у дитячій є те, що таке покриття може погіршити мікроклімат приміщення, оскільки  впливають на циркуляцію повітря в кімнаті. Усунути цю проблему можна за допомогою вентиляції та якісної установки таких покриттів.

Чому слід вибрати саме натяжну стелю в дитячу?

Насамперед перевагою натяжної стелі в дитячій є його різноманітність у дизайні. Діти дуже люблять яскраві кольори, малюнки. В Art-Folli можна підібрати якісне покриття будь-якого кольору, з будь-яким малюнком. Також за допомогою такої стелі кімнату можна поділити на різні зони: ігри, навчання та відпочинку. На натяжних стелях можна встановити додаткове підсвічування, для яскравішого освітлення в дитячій кімнаті.

Багато батьків цікавляться питанням: як помити і як доглядати натяжну стелю? Ще однією важливою перевагою таких покриттів є їхня невибагливість у догляді. Такі стелі не потребують регулярного підфарбовування або чищення, у разі забруднення достатньо протерти вологою губкою або ганчіркою.

Такі стелі довговічні. Термін експлуатації таких покриттів досягає 50 років, при цьому їхня поверхня не вицвітає.

Натяжна стеля надійно захистить дитячу від можливих затоплень, також за допомогою нього можна приховати похибки та нерівності у ремонті, труби, проводку.

Де замовити натяжну стелю в дитячу?

Art-Folli реалізує тільки оригінальні сертифіковані натяжні стелі в Сумах та Сумській області. У нас широкий вибір яскравих кольорових та оригінальних покриттів для дитячої.

Розрахувати ціну на натяжну стелю можна за допомогою калькулятора вартості на нашому сайті або викликавши майстра додому. Фахівці Art-Folli – професіонали своєї справи, мають багаторічний досвід монтажу натяжних стель. Наша компанія гарантує безпечну та якісну установку натяжних покриттів.

Замов стелю з персональною знижкою 5%*    *Акція діє до 15.08.2022