Що спочатку: шпалери чи стеля? -

Якщо ви знаходитесь на етапі ремонту, слід заздалегідь подбати про те, коли ж встановлювати натяжну стелю в Сумах. По суті, натяжна стеля може бути встановлена і до того, як будуть поклеєні шпалери, і після. Але ми постараємося максимально докладно описати погляд досвідчених майстрів, які займаються установкою стель, на цю ситуацію.

А чи є принципова різниця?

Власне, принципової різниці немає. Хтось встановлює натяжну стелю, коли вже повністю все поклеєно. Хтось же турбується про те, що шпалери доведеться міняти частіше, ніж стеля, тому воліє клеїти шпалери в стик до натяжної стелі, яка вже встановлена. Для майстрів різниці немає. Ми можемо зробити так, як ви скажете, і зорієнтуватися по ситуації.

Але якщо йдеться про якісний та довготривалий ремонт, то ми рекомендуємо спочатку поклеїти шпалери, а потім встановити натяжну стелю. Хороші шпалери теж довго служать, і у вас не буде потреби міняти їх кожні 2 роки. І в цілому весь ремонт вийде акуратнішим, адже біля натяжної стелі не буде видно стиків.

Які ремонтні роботи потрібно зробити перед тим, як запросити майстрів встановлювати натяжну стелю в Сумах?

  1. Ідеальне вирівнювання стін.

Штукатурте, шпаклюйте, якщо необхідно – вирівнюйте стіни за допомогою гіпсокартону. Якщо стіни не будуть вирівняні, то конструкція натяжної стелі може бути нерівною. Через це покриття буде деформовано, а це вплине на враження від вашого ремонту.

  1. Після того як ви вирівняли стіни, ви повинні їх прогрунтувати.
  2. Після цього приступайте до поклейки шпалер.
  3. Поклеївши шпалери, ви повинні почекати 5, а то й 10 днів, поки все добре просохне.
  4. Після поклейки шпалер – саме час зайнятися встановленням натяжних стель у Сумах.

У чому перевага такої послідовності?

Такий алгоритм роботи дозволяє легко встановити натяжну стелю, зробивши інтер’єр вашої кімнати повністю завершеним. Також ви вбережете себе від:

  • випадкового механічного впливу на натяжну стелю. Справа в тому, що коли ви починаєте клеїти шпалери, тобто певний ризик випадково канцелярським ножем потрапити на стелю. Якщо ПВХ-плівку пошкоджує гострий предмет, вона рветься;
  • не естетичного переходу шпалер до стелі. На стику між шпалерами та стелею доведеться клеїти багет, який закриває шпалери біля стелі.;
  • деформації конструкції натяжної стелі Якщо ви не вирівняєте стіни перед встановленням конструкції натяжної стелі, ви можете зіткнутися з тим, що натяжна стеля нещільно прилягатиме до стіни.

Як бачите, краще заздалегідь підготуватися до встановлення натяжної стелі за допомогою вирівнювання стін та поклейки шпалер. Вибирайте якісні матеріали, що прослужать вам не один рік.

У компанії Art-Folli завжди раді проконсультувати вас, надавши всю необхідну інформацію про те, як і коли необхідно встановлювати натяжну стелю. Суми можуть зателефонувати нам за контактним номером для отримання всієї необхідної інформації.

Замов стелю з персональною знижкою 5%*    *Акція діє до 04.07.2022