ТОП-5 міфів про натяжні стелі -

Натяжні стелі в Сумах вже давно стали популярними в інтер’єрі квартир, будинків та офісів. Але, незважаючи на це, деякі люди продовжують вважати, що натяжна стеля – це шкідливо, токсично та ненадійно. Ми розглянемо найпопулярніші міфи про натяжні стелі, і ви побачите, що турбуватися не варто!

Міф 1: “Я не хочу дихати токсинами!”

Якщо вас цікавить установка натяжних стель в Сумах, то ви напевно вже знаєте, що у створенні конструкції бере участь ПВХ-плівка. Відповідно, у її складі дуже багато різних хімічних речовин та елементів. Так повелося, що багато людей стали турбуватися головним питанням: «Чи не випромінює плівка шкідливих хімічних запахів, які впливатимуть на наш організм?». Давайте розумітися.

Так, ПВХ-плівка справді складається з хімічних речовин. Але давайте міркувати логічно. І в шпалерах, і в клеї для шпалер, і в фарбах, і в лаках, і в лінолеумі є ці хімічні речовини. Але ж ми не турбуємося про це. Не турбуємося, тому що клей вивітрюється, новий запах лінолеуму теж. А що з натяжною стелею?

Міф з хімічними речовинами ПВХ-плівки з’явився завдяки тому, що при установці натяжних стель використовується спеціальний інструмент, який буквально «розігріває» матеріал. Розігріта плівка починає краще тягнутися, забезпечуючи ідеально рівну поверхню на стелі. Коли плівка нагрівається, дійсно з’являється неприємний запах. Тому при установці натяжної стелі в Сумах, ми рекомендуємо обмежити вашу присутність на об’єкті.

Після встановлення достатньо провітрити приміщення, і неприємного запаху не залишиться. У процесі експлуатації стелі (а це 12-15 років) ви не відчуєте жодних запахів, бо їх просто не буде. Ні палючий сонце, ні підвищена температура будинку не може нагріти плівку до тієї температури, щоб вона почала випромінювати неприємні хімічні запахи.

Міф 2: «А стеля точно не розірветься?»

Багато людей, замислюючись над тим, щоб встановити в Сумах натяжну стелю, турбуються про те, що один незручний рух, удар чи механічна дія зможуть розірвати натяжну стелю. Але ці побоювання безпідставні. І ось чому:

  • плівка є досить міцним матеріалом. Чого варті історії про те, як натяжна стеля рятувала від затоплення;
  • стеля розташована високо. На неї не буде надаватися щоденна механічна дія;
  • якщо в стелю потрапить тупий предмет, такий як м’яч, наприклад, нічого не станеться.

ПВХ-плівка дуже міцна, добре розтягується. Але при цьому вона справді боїться гострих предметів. Якщо ви випадково, наприклад, під час поклейки шпалер, зачепите натяжне полотно канцелярським ножем або ножицями, то з великою часткою ймовірності стеля порветься. У решті випадків – все буде добре.

Міф 3: Натяжні стелі – це ненадовго. Полотно швидко провисає»

Якби це було так, то компанія Art-Folli не давала вам гарантію 12 років при встановленні натяжної стелі в Сумах! А ми даємо. Можливо, якщо вам встановлюють неякісне полотно, воно дійсно з часом втратить свою пружність і первинний зовнішній вигляд. Але давайте і тут міркувати логічно: для розтягування полотна потрібні механічні дії. Наприклад, затоплення чи пожежа. У повсякденному житті ці ситуації трапляються, на щастя, не дуже часто. Але якщо навіть вас хтось затопив, то зайва рідина зливається, і конструкцію майстра виправляють, прибираючи зайвий матеріал.

Виходить, що міф про провисання натяжної стелі – це лише міф.

.

Міф 4: «Натяжна стеля легко спалахує?»

У цьому міфі все навпаки. Якщо ви раптом переживаєте, що натяжна стеля спалахне, то залиште свої переживання. Матеріал ПВХ-плівки не спалахує вогнем, як папір, картон чи фанера. Вона повільно розправляється, тече, перетворюється на рідкий стан при дуже високих температурах. Тому побоювання у тому, що натяжна стеля загориться – безпідставні. Швидше, навпаки, натяжна стеля допомагає запобігти поширенню вогню. Завдяки тому, що ПВХ-плівка довго горить, вогонь не поширюється далі квартирою.

Міф 5: «Згодом колір стелі вигоряє, тьмяніє або жовтіє»

Тут все залежить від того, як ви доглядаєте за стелею. Припустимо, якщо ви вибрали для своєї кімнати кольорову натяжну стелю в Сумах, і регулярно миєте її за допомогою хімічних агресивних миючих складів, то дійсно з часом вона може втратити колір. А якщо ви користуєтеся у догляді нашими рекомендаціями, витираєте стелю по необхідності за допомогою ганчірки з мікрофібри, користуєтеся миючими засобами, то переживати нема про що. Стеля знаходиться у своєму первозданному вигляді близько 15 років.

Не турбуйтеся про те, що натяжна стеля у Сумах буде токсичною, небезпечною або ненадійною. Вивчіть більше інформації, щоб переконатися, що ваші побоювання є безпідставними.

Компанія Art-Folli пропонує вам встановлення натяжних стель у Сумах. Якісні матеріали та злагоджена робота досвідченої бригади дозволить вам довести до досконалості інтер’єр свого житла! Телефонуйте нам та замовляйте установку натяжної стелі.

Замов стелю з персональною знижкою 5%*    *Акція діє до 04.07.2022