Установка світильників у натяжну стелю -

Установка світильників у натяжну стелю

Встановлення світильників у натяжну стелю завжди потребує спеціальних навичок та високого ступеня відповідальності. Самостійно встановити люстру або зробити електричну розводку для світильників для стель – дуже важко, якщо ви ніколи цього не робили. Та й безпека – не останнє питання у цьому процесі.

Деякі організації, профілем яких є монтаж натяжних стель у Сумах, не пропонують послуг електрика. Тобто, вам потрібно самостійно дбати про вибір фахівця, про узгодження часу, про всі деталі. Але якщо ви звертаєтеся за допомогою до нашої компанії, то будьте спокійні! Ми здійснюємо встановлення світильників у натяжну стелю, тому зможемо не тільки якісно зробити свою роботу, але й підказати найкращі варіанти розміщення точкових світильників на стелі. Ми допоможемо вам скомбінувати кілька видів освітлення, зробивши вашу стелю доповненням стильного інтер’єру.

Величезною перевагою є і те, що ми маємо власний магазин люстр та світильників. За доступними цінами ви можете вибрати прямо у нас світлодіодні стрічки, точкові світильники, люстри та інші елементи для освітлення будинку. Вам не потрібно турбувати себе тривалими походами по магазинах. Ви зможете одразу з нами проконсультуватися та придбати всі необхідні матеріали за вигідними цінами.

Чому краще довірити встановлення світильників у натяжну стелю професіоналам?

  1. Фахівці вміють працювати з електрикою. Якщо ви новачок, то встановлення світильників у Сумах – це точно не те, чим вам потрібно зайнятися. Є великий ризик не тільки зіпсувати необхідні матеріали, а й наразити себе і своє житло на небезпеку..
  2. Наші майстри роблять установку світильників і люстр того ж дня, коли здійснюється встановлення натяжних стель. Відразу правильно прораховується, де робити надрізи на полотні, малюється схема установки освітлення і відразу все встановлюється. До кінця дня ви отримуєте повністю готову стелю. Це значно заощаджує ваші нерви та час, який ви могли б витратити на пошук електрика.
  3. Наші професіонали знають, який елемент кріплення підібрати для того чи іншого світильника. Дуже важливо у процесі правильно закріпити світильники..
  4. Ми маємо власний магазин світильників та люстр, тому можемо підібрати для вас точкові світильники гарної якості за доступними цінами. Вам не потрібно буде витрачати час на пошуки освітлювальних приладів. Ми надамо всі необхідні матеріали: світильники, лампи, світлодіодні стрічки.

До того ж фахівці нашої компанії запропонують вам найкращі варіанти встановлення світильників, які точно підійдуть під стилістику вашого житла..

Скільки коштує установка світильників в Сумах?

На ціноутворення впливають такі фактори:

  • кількість світильників, які необхідно встановити;
  • складність установки.

Встановити точкові світильники у Сумах ви можете, звернувшись до нас! Наш багаторічний досвід роботи, позитивні відгуки клієнтів та вміння працювати на результат у сукупності дають вам можливість насолоджуватися якісною стелею та освітленням, яке і буде фундаментом затишку у вашому житлі.

Установка світильників у натяжну стелю
Замов стелю з персональною знижкою 5%*    *Акція діє до 04.07.2022