Злив води з натяжної стелі -

Злив води з натяжної стелі

На жаль, життя в багатоквартирному будинку завжди робить людину дещо залежною від сусідів. І гучна музика – не єдина незручність, з якою можна зіткнутися. Одна з найсумніших неприємностей – затоплення. Його спровокувати може все, що завгодно: прорив труби, банальна забудькуватість людини, яка одного разу перед від’їздом не вимкнула воду, навіть переповнена ванна. Вся вода йде вниз. Відповідно, завдаючи шкоди вашому майну. Вихід є! І цей вихід – натяжна стеля.

Що робити, коли вас затопили сусіди?

Якщо у вас натяжна стеля, то справи будуть простіші, ніж з гіпсокартоновою. Але й тут слід дотримуватись логічної послідовності своїх дій. Якщо у вас встановлена натяжна стеля, то не намагайтеся самостійно зливати воду. Таким чином, ви пошкодите полотно, втративши гарантії на натяжну стелю. Тому всі кроки робіть виважено, а саме:

  • для початку вимкніть з розеток усі електричні прилади. Ще краще – вимкніть електрику у себе на щитку, щоб затоплення не спровокувало замикання;
  • з’ясуйте, де знаходяться сусіди, що призвело до затоплення, поспостерігайте, чи збільшується у вас обсяг рідини чи ні. Якщо ви не достукалися до сусідів, а води в стелі стає все більше і більше, негайно дзвоніть до них і вимагайте приїхати. Адже стеля може і не витримати більших обсягів води, тому діяти необхідно оперативно;
  • далі зателефонуйте до компанії, яка встановлювала вам натяжні стелі. Своїм клієнтам ми надаємо послугу зливу води, максимально оперативно вирішуючи це питання. Але навіть якщо не ми встановлювали стелі вам, то ми все одно зможемо допомогти. Просто зателефонуйте нам;
  • поки до вас їде команда рятувальників, подумайте, куди можна буде злити воду. Підготуйте цебра або великі каструлі, дитячу ванну або щось подібне.

Як ми зливаємо воду із натяжної стелі у Сумах?

Завдяки своєму досвіду, ми виділили для себе кілька способів, які допомагають злити воду без жодних незручностей та втрат. Ефективно себе зарекомендували 2 методи:

  • метод зливу води з стелі через отвори для люстри або світильників. У ці отвори просувається шланг, і за його допомогою відбувається злив;
  • метод зливу води з стелі за допомогою заходу через край натяжної стелі. Тут принцип такий самий. Злив води відбувається через шланг, проте не вибирається отвір через люстру. Шланг просувається через край стелі. Це також дозволяє акуратно злити воду, не ушкоджуючи ваше майно.

Все робиться досить швидко, тому вам не варто перейматися.

Що відбувається зі стелею після зливу води?

Багатьох цікавить питання: «А чи стеля матиме свій первісний вигляд?». Матиме! Про це турбуватися не варто. Якщо ви самостійно йому не завдали жодних пошкоджень та проколів. Полотно має достатню міцність, яка дозволяє витримати велику вагу. Але при цьому, звичайно, ніхто не може гарантувати вам, що полотно не лусне. На жаль, може статися всяке, особливо, якщо не вдалося своєчасно перекрити воду зверху.

Якщо воду злити вдалося, то переживати більше нічого! Фахівці просушать вам полотно, щоб не утворилося від вологості плісняви, і допоможуть натягнути його до стану первісного вигляду. Ви не помітите різниці. Таким чином, ви не тільки врятуєте свої нерви та гроші, які могли б витратити на відновлення ремонту, але й повернете все до первісного вигляду.

Неприємні ситуації із затопленнями трапляються! Але ми завжди готові допомогти вам. Телефонуйте нам, якщо у вас сталося НП. І ми миттєво спробуємо вирішити вашу проблему.

Злив води з натяжної стелі
Замов стелю з персональною знижкою 5%*    *Акція діє до 04.07.2022